Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4761
Stary 07.03.2010, 14:39
koszty sprawiają ze u nas jest mniej, do tego przyczynia min. się PZPN, ponoć najmnijesze kluby muszą płacić niemałą kasę jak na ich mozliwości
kiedyś bodaj opisywali to zapeleńcy z Karmazyna Warszawa czy Odlewu Poznań

nie wiem jak jest z juniarami czy trenerami ale pewnie tez nie lepiej, poza tym sztuczny wymog podniesienia płac o iles tam % w przypadku awansu czemu to ma służyć

boiska nie te i odechciwa się cwiczyć, choć tzreba przyznac ze teraz wielu woli noc przebalować niz z kumplami pograć
sam mam problem zeby grac dla rozrywki

+ to na pewno Orliki itp, u mnie np jest tak ze w lecie ciezko jest znalezc miejsce na takim boisku,