Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7936
Stary 07.03.2010, 12:10
Nie jest to ostatnie ramię. Na jednej trybunie ma być 7 masztów oświetleniowych.

Edyta:

Ciekaw jestem, czy te maszty na razie są tylko montowane, czy również od razu podpinane do sieci elektrycznej? Kiedy moglibyśmy się spodziewać "próby" oświetlenia?

Edyta vol. 2

Czy na dachu jest już to pleksowe poszycie? Bo na stopniach nie widać ani śladu śniegu, mimo iż na boisku jest go pełno.
Ostatnio edytowane przez rafalek : 07.03.2010 o godz. 12:19.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując