|
Nie jest to ostatnie ramię. Na jednej trybunie ma być 7 masztów oświetleniowych.
Edyta:
Ciekaw jestem, czy te maszty na razie są tylko montowane, czy również od razu podpinane do sieci elektrycznej? Kiedy moglibyśmy się spodziewać "próby" oświetlenia?
Edyta vol. 2
Czy na dachu jest już to pleksowe poszycie? Bo na stopniach nie widać ani śladu śniegu, mimo iż na boisku jest go pełno.
Ostatnio edytowane przez rafalek : 07.03.2010 o godz. 12:19.
|