Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4914
Stary 07.03.2010, 12:07
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
200 tys euro, nie 20 ..
co nie zmienia faktu, że ciekawy i młody zawodnik, podobno największa ich nadzieja piłkarska
Ale myśmy mieli niezłego bramkarza . 21 letniego człowieka z Mołdowy. I co? I trzymamy bezmyślnego Mariusza Pawełka, zamiast dać chłopakowi szanse. Ilie Cebanu nie dostał szansy od Skorży i dlatego odszedł. Nie mówie , że Ilie byłby zbawcą. Ale nie robił takich baboli jakie odstawia Pawełek. Na Wiśle chciano by jednocześnie sukces, oszczędność i super zastępców przy zerowym inwestowaniu w szkolenie. I dlatego jest jak jest.Udawało sie 2 lata z rzędu to teraz mamy tego owoce.
Lech gra naprawde nieźle i wg mnie jest głownym faworytem do MP. Chyba, że nastąpi u nich takie cos jak przeżyli w rundzie jesiennej kiedy nagle po meczu z Brugią staneli w miejscu a nawet zaczeli cofać się w rozwoju. Zdrugiej strony nawet w takiej dyspozycji nie potrafiliśy strzelić im gola....
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 07.03.2010 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując