Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4740
Stary 07.03.2010, 11:51
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Tylko nie widzisz jednej podstawowej rzeczy kolego ...
U nas po 1 nie ma plaż takich jak w Brazylii gdzie ludzie całymi dniami grają w Piłkę . W Argentynie też warunki pozwalają na grę w piłkę Nożną cały rok . Za tymi idzie świetne przygotowanie motoryczne i techniczne już na starcie czego nasze dzieci nie mają. Poza tymi tam każdy na początku swojego życia myśli by zostać piłkarzem . U nas już nie !!!.
Zamiast tego u nas młodzi grają na Playstation. U nas młodzi wolą palić i zgrywać dorosłych i myśleć o panienkach zamiast zebrać się codziennie i grać w Piłkę Nożną choćby w śniegu czy wynająć sobie salę do gry.
Dlatego w Argentynie i Brazylii co moment rodzą się talenty na każdą pozycje a u nas nie rodzi się żaden talent . U nas się rodzą tylko kopacze na Polską ligę . Bo już nawet na zachodzie nas nie chcą .
.
Dokładnie - tam piłka to religia i najczęściej jedyny sposób by wyjść ze slamsów - inaczej czeka 'kariera' bandziora.U nas biedota zazwyczaj zaczyna od chlania i ćpania a bogatszym się nie chce przemęczać -'bo po co'.
94 - Allah Akbar!!