Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7934
Stary 07.03.2010, 11:39
Widzę, że po raz pierwszy w Niedzielę także pracują. Dzisiaj od 7 rano zamontowali już piąte ramię oświetleniowe. Jestem zdziwiony pozytywnie.
Ostatnio edytowane przez kot : 07.03.2010 o godz. 12:04.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując