Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
4731
07.03.2010, 10:47
Trenera nie zwolnią,bo w tym meczu nie miał nic do gadania.
W piątek Wisła,wczoraj Ruch a dziś pewnie Legia zrobi swoje.
Lech to kwestia 2-3 kolejek i status "Quo" będzie zachowany.
JAN ZEMBRZYCKI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JAN ZEMBRZYCKI
Znajdź inne posty napisane przez JAN ZEMBRZYCKI