Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
artek1906
Member
Od: 03.2009
Offline
#
4910
07.03.2010, 10:05
no właśnie też się nad tym zastanawiam... dlaczego liga może reklamować a piłkarze na koszulkach nie?
"Mocy przybywa, nie ma co ukrywać"
"... i gdyby nie Ona świat mógłby się zatrzymać..."
artek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artek1906
Znajdź inne posty napisane przez artek1906