darotsok73 napisał(a):

Przyczyna naszych (całej ligi ) problemów tkwi niestety gdzie indziej. Po prostu polscy kopacze to totalne miernoty. TOTALNE.
.
|
Ale każdy sobie z tego zdaje sprawę i to nie jest żadne usprawiedliwienie dla odpierdalania kaszany właśnie w lidze , nie mówiąc już o pucharach
Nikt nawet nie myśli o LM , o pokonywaniu choćby średniaków europejskich a że nasza liga nie jest aż tak słaba, pokazuje choćby Amika od 2 lat w Europie - ogrywa cieniasów i walczy jak równy z równym ze średniakami(Brugge z którymi przegrali w karnych - przeszedł fazę grupową zostawiając w tyle Francuzów i Chorwatów - odpadli dopiero na Valencji)
Co ma wspólnego ogólna bryndza ligowa, z tym że od 1.5 roku dostajemy seryjnie baty od Legii i Amiki, dostajemy w pucharach, dostaliśmy w derbach a teraz dostajemy od przeciętniaków i słabeuszy i jesteśmy na najlepszej drodze by zajebistą passe z w/w drużynami podtrzymać i dostać jeszcze na deser znów w Derbach.
Ok - teraz jest racjonalna wymówka pt. kontuzje ale były czasy gdzie kontuzji było o wiele mniej a i tak z drużynami cokolwiek grającymii zupełnie sobie nie radziliśmy.