0 22 napisał(a):

|
Bardziej martwi to, ze taki Małecki czy Rybus robia takie samo wrazenie. Kompletnej beznadziei. Jak Smoliński kiedys. Jedna runda, dwie brameczki, nagroda i sodóweczka i tyle go widzieli. Potem raz lepiej, raz gorzej, ale juz nigdy naprawde swietnie.
|
możnaby wymieniać bracia Burkhardt, Mila, czy okrzyknięty drugim Lubańskim M.Bukowiec piłkrarz obecnie tułający się po 4 lidze - LZS Leśnica, słyszał ktoś?
fajnie ze będą stadion, ale nie bazy treningowej nie ma ludzi ich szkolących, nadzieja w zapaleńca, którzy co nieco łyknęli futbolu za granicą
co do zarobków piłkarzy, to chyba czołwe drużyny musiałby wspólnie ustalić jakąś górną granicę, bo w osoatnich latach to płace rosły ze sie licytowali kto da wiecej