Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4724
Stary 06.03.2010, 23:49
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Bardziej martwi to, ze taki Małecki czy Rybus robia takie samo wrazenie. Kompletnej beznadziei. Jak Smoliński kiedys. Jedna runda, dwie brameczki, nagroda i sodóweczka i tyle go widzieli. Potem raz lepiej, raz gorzej, ale juz nigdy naprawde swietnie.
możnaby wymieniać bracia Burkhardt, Mila, czy okrzyknięty drugim Lubańskim M.Bukowiec piłkrarz obecnie tułający się po 4 lidze - LZS Leśnica, słyszał ktoś?

fajnie ze będą stadion, ale nie bazy treningowej nie ma ludzi ich szkolących, nadzieja w zapaleńca, którzy co nieco łyknęli futbolu za granicą

co do zarobków piłkarzy, to chyba czołwe drużyny musiałby wspólnie ustalić jakąś górną granicę, bo w osoatnich latach to płace rosły ze sie licytowali kto da wiecej