Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4906
Stary 06.03.2010, 22:51
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Bramkarz to jedno, ale taki Suworow to drugie. My szukamy po Indiach i innych Indonezjach a dobrzy gracze sa w niedalekiej Moldawii.
Craxa dala za niego 20 tys. euro czyli grosze, Hristov, Beto i Dudu pewnie razem zarabiali z 10 razy wiecej.
czy nie za wczesnie na umieszczanie w tym gronie Hristova ?
jeszcze chyba nie czas na ocenianie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując