Maciuś napisał(a):

Bramkarz to jedno, ale taki Suworow to drugie. My szukamy po Indiach i innych Indonezjach a dobrzy gracze sa w niedalekiej Moldawii.
Craxa dala za niego 20 tys. euro czyli grosze, Hristov, Beto i Dudu pewnie razem zarabiali z 10 razy wiecej.
|
czy nie za wczesnie na umieszczanie w tym gronie Hristova ?
jeszcze chyba nie czas na ocenianie