Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 06.03.2010, 22:28
Zmiana trenera tylko na kogoś, kto ma charyzmę i autorytet i który przekona piłkarzy, że warto i do tego dam im wiarę, że potrafią, bo patrząc na mecz z Arką to oni boją się i wziąć odpowiedzialność i strzelać i zagrać w jakiś niekonwencjonalny sposób. Z tej mąki raczej nie będzie już chleba, ale jak przyjdzie jakiś Bobo czy Michniewicz czy nie daj Bóg Stawowy o Stefani już nie wspomnę to znowu 8 miejsce zaliczymy.