Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4905
Stary 06.03.2010, 22:21
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Nie przeglądam demotów na bieżąco, ale z tych które są gdzies wrzucane jeszcze ani jeden mnie nie rozsmieszyl chociaz w najmniejszym stopniu. I tak szczerze powiedziawszy zastanawiam sie czy to ze mną jest cos nie tak czy to spoleczenstwo coraz bardziej idiocieje takim badziewiem sie podniecajac.
Rozwiązanie : Z tobą jest coś nie tak.
Odpowiedz cytując