|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ
Offline
|
#4905

06.03.2010, 22:21
|
Wasiu napisał(a): 
|
Nie przeglądam demotów na bieżąco, ale z tych które są gdzies wrzucane jeszcze ani jeden mnie nie rozsmieszyl chociaz w najmniejszym stopniu. I tak szczerze powiedziawszy zastanawiam sie czy to ze mną jest cos nie tak czy to spoleczenstwo coraz bardziej idiocieje takim badziewiem sie podniecajac.
|
Rozwiązanie : Z tobą jest coś nie tak.

|
|