Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4767
Stary 06.03.2010, 22:21
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
...
czemu mi wyjeżdżasz z UPRem, coś Ci się chyba pomyliło?
tym bardziej ze ostatnim razem kiedy pisałem coś o UPRze to raczej ganiłem za wstawianie newsów z nimi związanych...
doprawdy nie rozumiem czemu mi zarzucasz sympatię do nich
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 06.03.2010 o godz. 22:25.