|
Po meczu Ruch - Zagłębie zastanawiam się jakim cudem Zagłębie Lubin które broni się przed spadkiem sprowadza bramkarza na naszą ligę co najmniej dobrego a Wisła mistrz Polski wciąż meczy się z Pawełkiem w bramce?Z tego co pamiętam Pawełkowi kończy się w czerwcu kontrakt (jak się mylę proszę poprawić) i liczę , że pożegnamy się w nim. Jeśli przedłużą kontrakt utwierdzi mnie to tylko w przekonaniu , że ludzie ze sztabu trenerskiego oraz zarząd klubu całkowicie nie znają się na swojej robocie.
|