Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4904
Stary 06.03.2010, 22:04
Po meczu Ruch - Zagłębie zastanawiam się jakim cudem Zagłębie Lubin które broni się przed spadkiem sprowadza bramkarza na naszą ligę co najmniej dobrego a Wisła mistrz Polski wciąż meczy się z Pawełkiem w bramce?Z tego co pamiętam Pawełkowi kończy się w czerwcu kontrakt (jak się mylę proszę poprawić) i liczę , że pożegnamy się w nim. Jeśli przedłużą kontrakt utwierdzi mnie to tylko w przekonaniu , że ludzie ze sztabu trenerskiego oraz zarząd klubu całkowicie nie znają się na swojej robocie.
Odpowiedz cytując