Maciuś napisał(a):

"Nie wiem, ale do młodego Janasa raczej nie można mieć pretensji".
-Melduje trenerze Skorza ze Levadia to ogóki ktorych ogramy drugim skladem wiec mozna przygotowywac szczyt formy na nastepne miesiace.
|
Gdzie się w tym stwierdzeniu pomylił?
Już to kiedyś napisałem. Na Levadię powinni wyjść po weselu i poprawinach i jebnąć ogórków po 3:0. Tak jak zrobiła to Barcelona i kiedyś Real z nami, dla nich takimi własnie ogórkami.
Levadia była do ogrania nawet bez trenera i zawiłości taktycznych.