jaszczur90 napisał(a):

Co prawda nie oglądałem meczu ale z tego ujęcia to utwierdzam się w przekonaniu, że powinien tutaj przeważyć zdrowy rozsądek i przekładać spotkania, bo takie warunki nie pozwalają na grę w piłkę nożną.
Tylko ryzykują kontuzje piłkarzy.