Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4715
Stary 06.03.2010, 21:40
Levadia, Petrzalka i Bate kasy tez nie maja a jednak cos ugrali. Czemu cos ugrali? Bo podeszli do swoich obowiazkow profesjonalnie.

"Nie wiem, ale do młodego Janasa raczej nie można mieć pretensji".
-Melduje trenerze Skorza ze Levadia to ogóki ktorych ogramy drugim skladem wiec mozna przygotowywac szczyt formy na nastepne miesiace.