|
Levadia, Petrzalka i Bate kasy tez nie maja a jednak cos ugrali. Czemu cos ugrali? Bo podeszli do swoich obowiazkow profesjonalnie.
"Nie wiem, ale do młodego Janasa raczej nie można mieć pretensji".
-Melduje trenerze Skorza ze Levadia to ogóki ktorych ogramy drugim skladem wiec mozna przygotowywac szczyt formy na nastepne miesiace.
|