kristos napisał(a):

Ale trzeba przyznać ,że Skorża parę rzeczy nam załatwił ;
a)dawno nie przegraliśmy z Cracovia - postarał się
b) dawno nie przegraliśmy z Arką -też się postarał
|
Pierwszy raz od 13 lat przegraliśmy mecz na inauguracje. Też się postarał.