gigant napisał(a):

|
. W Krakowie zdobywa się Mistrza, ewentualnie mistrzostwo lub tytuł, we Wronkach i okolicy zdobywa się majstra.
|
Oni nie zdobywają tylko rok rocznie idą na tego majstra. Fakt ,wyrażenie fatalne.
Zgrać to się można na boisku sztucznym w Myślenicach grając sparingi z drużynami słowackimi. Naprawde nam jest potrzebny trener a nie Skorża.Gdzie nie spojrzeć to pod jego wodzą obiżamy loty dramatycznie. Do tego jak spoglądam na Chrisotva to nie wydaje mi się aby to był facet,który może coś ustrzelić w naszej lidze. No ale jak ktoś po przypaku Beto daje Skorży perogatywy do podejmowania decysji personalnch,to rewelacji spodziewać się nie można.