Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4708
Stary 06.03.2010, 21:17
gigant napisał(a):Wyświetl post
. W Krakowie zdobywa się Mistrza, ewentualnie mistrzostwo lub tytuł, we Wronkach i okolicy zdobywa się majstra.
Oni nie zdobywają tylko rok rocznie idą na tego majstra. Fakt ,wyrażenie fatalne.

Zgrać to się można na boisku sztucznym w Myślenicach grając sparingi z drużynami słowackimi. Naprawde nam jest potrzebny trener a nie Skorża.Gdzie nie spojrzeć to pod jego wodzą obiżamy loty dramatycznie. Do tego jak spoglądam na Chrisotva to nie wydaje mi się aby to był facet,który może coś ustrzelić w naszej lidze. No ale jak ktoś po przypaku Beto daje Skorży perogatywy do podejmowania decysji personalnch,to rewelacji spodziewać się nie można.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.03.2010 o godz. 21:21.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.