Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4706
Stary 06.03.2010, 21:02
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
Teraz zaczynamy od zera , nie sadze aby Legia jutro straciła punkty z Odrą. Ciekaw jestem jak teraz Skorża ustawi drużynę na Jagę. Liczę na Issa Ba już w tym meczu. Dla Macka strata punktów będzie raczej stratą posady już. Ale cóż . Potrzeba nam chyba teraz innego sztabu , innej mentalności. Ale zobaczymy i ocenimy to dopiero po Piątku
mam wrażenie,że strata posady już nastąpiła.mimo,że lubię Skorżę,to wydaje mi się,że lepeij będzie (dla neigo również) jak po sezonie odejdzie.nie wydaje mi się żeby mógł z tym zespołem cos więcej osiągnąć.tu jest potrzebna świeża krew i to przede wszystkim na ławce.
dziękuję za uwagę