Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4705
Stary 06.03.2010, 21:01
Teraz już nic nie mamy do stracenia, może być tylko lepiej. Albo ruszymy z formą i zaczniemy zdobywać punkty, albo trener zostanie zwolniony i na pewno wielu odzyska formę jestem pewien.
..