gigant napisał(a):

|
Co wy tak ****a z tym "majstrem"? Kiedy w Krakowie mówiło się na mistrzostwo "majster"? Ogarnijcie się, bo czyta się jak forum Amiki, cały czas tylko majster i majster. W Krakowie zdobywa się Mistrza, ewentualnie mistrzostwo lub tytuł, we Wronkach i okolicy zdobywa się majstra.
|
Nauczyli się od pyrasów, nienawidzę tego słowa właśnie.