Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4703
Stary 06.03.2010, 20:38
gigant napisał(a):Wyświetl post
Co wy tak ****a z tym "majstrem"? Kiedy w Krakowie mówiło się na mistrzostwo "majster"? Ogarnijcie się, bo czyta się jak forum Amiki, cały czas tylko majster i majster. W Krakowie zdobywa się Mistrza, ewentualnie mistrzostwo lub tytuł, we Wronkach i okolicy zdobywa się majstra.
Nauczyli się od pyrasów, nienawidzę tego słowa właśnie.