|
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że my tu rozpaczamy, stawiamy diagnozy, kłócimy się i dostajemy bany, a oni mają to głeboko w dupie i pewnie teraz gdzieś balują śmiejąc się z tych głupich kibiców którzy naiwnie wierzą do końca. Niejeden młody kibic cały tydzień zbiera pieniądze, by na koniec zostac oplutym przez jego idoli. Tych młodych mi najbardziej żal, nie rozkapryszonych i rozpieszczonych piłkarskich dziewic.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|