flamengista napisał(a):

Ja rozumiem, że obecnie prezentują oni słabą formę. Ale kto za to odpowiada?
Owszem, kontuzje rzecz przykra. Ale kontuzje są też w innych klubach. Spadek formy niektórych piłkarzy również. Problem w tym, że u nas wszyscy zawodnicy grają wyraźnie poniżej swoich realnych możliwości..
|
nie wiem ile kontuzji odniesli ostatnio tacy odpowiednicy naszych liderów w Amice jak Krivets Peszko Lewandowski Stilic a strzelam że jeden Boguski wiecej sie leczył niż ta cała 4 , o Gargule nawet nie wspominam
czyja to wina nie wiem ale chyba piłkarze po wielomiesiecznych kontuzjach tak szybko do formy nie dochodza
flamengista napisał(a):

|
Brak myśli taktycznej na boisku to również nie jest błąd piłkarzy. Ja tej myśli taktycznej nie widzę u nas przynajmniej od roku.
|
a ja widze mysl taktyczną , tylko fajnie to wychodzi jak to realizują zdrowy Brozek, Boguski Małecki i Kirm a nie cień Boguskiego Łobo Jirsak (obecnie gorszy od Łobo) czy zawsze słaby w ofensywie Diaz
Trzeba realnie spojrzec na sytuacje bez paniki, Skorża bez winy nie jest moze wystarczyło na jesień wygrac choćby jeden mecz z czołówką i mielibysmy inna sytuacje