Pytanko komputerowe:
Mianowicie podczas oczyszczania dysku programem Odkurzacz, wynajduje mi pliki/ foldery z Photoshopa, za każdym razem prawie, fakt miałem kiedyś zainstalowany ten program, ale ko już dawno usunąłem i teraz mam pytanie czym to dokładniej usunąć (te pozostałe pliki z tego programu) powiem tyle, że ściągnąłem Remo Unistaller i ten program nie wynajduje tych plików.
Już nie wiem czym się tego pozbyć jakieś pomysły
Aha i jeszcze jedno szukam na nokię 5130 wiślackich motywów jak ktoś ma może wrzucić.