Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4695
Stary 06.03.2010, 19:03
Tak chcecie trenera za granicy a my mamy przeciez Wlocha i jak jestesmy przgotowani fizycznie i 2 trener za granicy Bakero widze jak polonia gra to wole Skorze
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!