Proud napisał(a):

|
Jak Skorży brakuje takich gości, to co ma powiedzieć Pasieka?
|
Mecze w poprzedniej rundzie, jak i ostatnie dwa pokazują że przeciwko nam nie potrzeba wystawiać piłkarzy o nie wiadomo jak wysokich umiejętnościach. Wystarczy grać z zaangażowaniem, pressingiem na całym boisku i nasi nie wiedzą co zrobić. Tak grał Bełchatów, tak grała Arka,a za tydzień jedziemy do Białegostoku..