Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4689
Stary 06.03.2010, 18:46
Mamy dwóch takich piłkarzy Gargułę, którego w zasadzie świadomie kupiliśmy wiedząc jak u niego ze zdrowiem, i Ba którego bardzo szybko wykończyły treningi w Wiśle.

Niestety na tą chwilę widać że najmocniejsi nie jesteśmy w zasadzie w żadnej formacji, a takiego kwartetu jak Kriwets, Stilic, Peszko, Lewandowski nawet po wyleczeniu kontuzji mieć nie będziemy. Ba i Kirm wyglądają równie dobrze ale Łobodziński czy Małecki to nie Peszko a Brożek, nad czym ubolewam nie jest tak dobry jak Lewandowski i nie chodzi mi tu o aktualną dyspozycję, ale o czysto piłkarskie umiejętności.
Ale to temat o trenerze więc na tym może poprzestanę.