|
Nie chodzi mi o to by zadac niewiadomo jakich pilkarzy. Tylko jednego ktory bedzie umial minac przeciwnika na skrzydle i jednego ktory umial bedzie w srodku rozegrac pilke a przede wszystkim jednego goscia ktory wymusi swoimi podaniami wiecej ruchu z przodu. Wisla kadrowo nie jest slaba. Ale moim zdaniem nie jest tez najmocniejsza w Polsce.
Niestety jedyna rzecz jaka mi sie nie podoba to zbytnie zapatrzenie Skorzy w Lige Wloska, tam przewaznie sa takie drwale w ataku coby zbic ta pilke by drugi mogl strzelic.
|