1q2 napisał(a):

|
A co ma jedno wspólnego z drugim?Brawo Cracovia gol...no sory, mam parchom kibicować tylko dlatego że nasi to leszcze barowe?
|
O jezu. kompletne nieporozumienie!
ja w życiu im nie kibicowalem i nie kibicuje. zobaczyłem wynik na livesports.pl i wpisalem na forum.. post pisany z dozą ironii której widze nikt nie odczytał(byc może źle to zasugerowałem).
a co do wyniku meczu Lech - Cracovia.. nie ukrywam że bardziej bym się ucieszył ze zwyciestwa parchów..ze względów czysto "ukladowo tabelowych"
koniec tematu