Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4887
Stary 06.03.2010, 18:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A co ma jedno wspólnego z drugim?Brawo Cracovia gol...no sory, mam parchom kibicować tylko dlatego że nasi to leszcze barowe?
O jezu. kompletne nieporozumienie!
ja w życiu im nie kibicowalem i nie kibicuje. zobaczyłem wynik na livesports.pl i wpisalem na forum.. post pisany z dozą ironii której widze nikt nie odczytał(byc może źle to zasugerowałem).

a co do wyniku meczu Lech - Cracovia.. nie ukrywam że bardziej bym się ucieszył ze zwyciestwa parchów..ze względów czysto "ukladowo tabelowych"

koniec tematu
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując