Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4681
Stary 06.03.2010, 17:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sensu pytać "Co się stało?", bo nic nowego od czasu Levadii się nie wydarzyło.
Dokładnie. Mieliśmy w poprzedniej rundzie kupe szczęście i jakoś mimo fatalnej gry ugrywaliśmy 3 pkt i byliśmy liderem. Do obrońców Skorży pytanie? Czy może oglądać gre Wisły? Bo dla mnie jest to męczenie oczu. Gdzie jakaś finezja, polot? TRAGEDIA