wolfy napisał(a):

|
Nie ma sensu pytać "Co się stało?", bo nic nowego od czasu Levadii się nie wydarzyło.
|
Dokładnie. Mieliśmy w poprzedniej rundzie kupe szczęście i jakoś mimo fatalnej gry ugrywaliśmy 3 pkt i byliśmy liderem. Do obrońców Skorży pytanie? Czy może oglądać gre Wisły? Bo dla mnie jest to męczenie oczu. Gdzie jakaś finezja, polot? TRAGEDIA