7 kotów napisał(a):

Was już całkiem po.......ilo z: Cracovia gol ?!
Chyba dawno czystek na forum nie było.
|
A Ty jestes kibicem Wisły czy kibicem spadku z ligi Cracovii?
jeśli coś Ci przeszkadza w moim wcześniejszym poście to wal mi bana.. a co
poza tym nie czuje się rozentuzjowany tym faktem strzelenia przez nich gola.
a z reszta co będe się tyłumaczyl panu moderatorowi który i tak wie wszystko.. tylko szkoda że nie potrafi odczytac poprawnie posta.. bo już nie wspominam o należytej jego interpretacji.
Lechia prowadzi z los Bakeros
1:0