Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4881
Stary 06.03.2010, 17:38
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Was już całkiem po.......ilo z: Cracovia gol ?!

Chyba dawno czystek na forum nie było.
A Ty jestes kibicem Wisły czy kibicem spadku z ligi Cracovii?

jeśli coś Ci przeszkadza w moim wcześniejszym poście to wal mi bana.. a co
poza tym nie czuje się rozentuzjowany tym faktem strzelenia przez nich gola.
a z reszta co będe się tyłumaczyl panu moderatorowi który i tak wie wszystko.. tylko szkoda że nie potrafi odczytac poprawnie posta.. bo już nie wspominam o należytej jego interpretacji.


Lechia prowadzi z los Bakeros
1:0
Powód: Lechia prowadzi;)
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 06.03.2010 o godz. 17:41.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując