Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4879
Stary 06.03.2010, 17:09
Mistrzem Polski będzie Wisła, prędzej czy później znowu odskoczymy. Mamy najlepszych zawodników i najlepszego trenera Nam teraz brakuje dosłownie bramki,bo kiedy strzelimy worek się otworzy. Myślałem,że to wczoraj już nastąpi ale będziemy musieli jeszcze tydzień poczekać. Trochę pozytywnego myślenia ludzie !
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując