Mistrzem Polski będzie Wisła, prędzej czy później znowu odskoczymy. Mamy najlepszych zawodników i najlepszego trenera

Nam teraz brakuje dosłownie bramki,bo kiedy strzelimy worek się otworzy. Myślałem,że to wczoraj już nastąpi ale będziemy musieli jeszcze tydzień poczekać. Trochę pozytywnego myślenia ludzie !