Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4877
Stary 06.03.2010, 17:01
Nie narzkeajcie kogo ściągneli kogo nie. Nie zależne od Skorży. Ciekaw jestem czy MP będzie Lech czy Legia? Bo akurat nam jjakoś to nie będzie raczej dane w tym sezonie, Oglądałem już kilka drużyn w rundzie wiosennej i jesteśmy naprawde słabi na tle innych :( Obym sie okazał człowiekiem małej wiary ;-)
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 06.03.2010 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując