fanKA92 napisał(a):

EDIT: Tak się zastanawiam, skoro ze strony Wisły było mocne zainteresowanie Kriwicem [czy jak się go tam pisze], to co spowodowało, że jednak nasz trenejro-menedżeiro się na niego nie skusił? Ba lepszy czy jak? ...
|
a ty byś dała pieniądze na transfer?
skusić to on się może na 10 takich Kriwieców tylko co z tego skoro nie od niego zależy czy oni przyjdą do zespołu..