Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
4868
06.03.2010, 16:45
taka jest róznica w tym momencie miedzy Wisla i Lechem... u nas byloby juz po meczu pewne 0:1 a Lech odrobil po 3 minutach...
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol