|
Nie sądziłem ze kiedykolwiek to napisze:
Cracovia gol! Brawo
eh radośc przez łzy
już 1:1....
Powód: 1:1
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 06.03.2010 o godz. 16:44.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|