http://188.72.243.72/~djcris/viewpage.php?page_id=16 Spróbuj tutaj
Śląsk gra kaszane od momentu wygranej z Wisłą. A Jaga w takiej formie będzie na pewno groźna dla nas za tydzień
Ale póki co najlepsze w Poznaniu: pasy wygrywają po świetnej bramce Suworowa, a z boiska spada po kontuzji Arboleda.
Edit: Już 1-1. Jak widać wzmocnienia wypaliły w obu druzynach! Kriwiec.