Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4676
Stary 06.03.2010, 16:41
Problem Skorzy to taki ze wystawia graczy na pozycjach do których sie wogóle nie nadają. np taki Diaz. jak widze ze gra w srodku pola to mnie ch...j strzela. niech gra na lewej pomocy albo obronie i tam bedzie z niego wiecej pozytku. a nie kaleczy w sorku pola albo faulu bez namysłu.mamy szczescie ze sedziowe sa łaskawi dla niego bo kilk arazy powinien wyleciec z boiska.
Maciek Skorza musi jebn.ć zawodnikami. posadzic jednego czy drugiego na ławie i dac grac innym. np młodziezy której u nas nie brakuje a nie są to jacys grajkowie tylko dobnrze rokujący na przysłosc zawodnicy. ot.co!!!!!!!!!!