Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
4675
06.03.2010, 16:33
za to Twoja wypowiedz pelna kultury... i co to krytykowanie da? Nic, tylko zwieksza sie cisnienie i narastaja napiecia. To ze user x napisze ze pilkarze graja bez ambicji a trenera powinno sie zwolnic to cos da?
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1