maksinho napisał(a):
@ krsk
Wstaw staty Leszczaka, bo chciałem zobaczyć. Z góry dzięki.
|
Nie powala. Jakby jeszcze fizycznie był lepszy, to może by coś z niego było. W zasadzie mam go w składzie, bo nikt się o niego nie pyta, a póki nie kupiłem Tafera, to potrzebowałem jakiejś alternatywy do ataku (chociaż i tak nie zagrał ani razu).