Wyświetl pojedynczy post
krsk
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3176
Stary 06.03.2010, 16:30
maksinho napisał(a):
@ krsk

Wstaw staty Leszczaka, bo chciałem zobaczyć. Z góry dzięki.


Nie powala. Jakby jeszcze fizycznie był lepszy, to może by coś z niego było. W zasadzie mam go w składzie, bo nikt się o niego nie pyta, a póki nie kupiłem Tafera, to potrzebowałem jakiejś alternatywy do ataku (chociaż i tak nie zagrał ani razu).
Odpowiedz cytując