|
Jaroo1 przestań pier .... ja moge ogladać nawet 2 ligę jak będę widział chęci i przynajmniej jakikolwiek pomysł na grę na razie widzę chujnię więc mam prawo krytykować skoro od lat jestem kibicem Wisły ... kropka aaa i troszkę kultury
jakieś zasady obowiązują
|