Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4674
Stary 06.03.2010, 16:25
Jaroo1 przestań pier .... ja moge ogladać nawet 2 ligę jak będę widział chęci i przynajmniej jakikolwiek pomysł na grę na razie widzę chujnię więc mam prawo krytykować skoro od lat jestem kibicem Wisły ... kropka aaa i troszkę kultury
jakieś zasady obowiązują