|
No, Jaga gra dobrze... za tydzien chyba pobijemy rekord 3 porazek z rzedu. Franek to jednak Franek, takiego zawodnika nam brakuje. A Slask? Jak sie oszczedza na wzmocnieniach to tak sie pozniej gra.
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|