0 22 napisał(a):

Za tydzień będzie rozpędzona
|
e tam. Na nas to oni się tak nie spinają jak na Was. Także pokopią sobie chłopaki w prawie rodzinnej atmosferze nie faulując się za bardzo i mecz zakończy się podziałem punktów. Bo jakby wsiedli na nas na takiej k.....e jak na Was jesienią to ze trzy zero by było.
btw Śląska trochę szkoda ale jak grają pytę to mają, ces't la vie