FajQ napisał(a):

Mam jednak obawy ,że szczelina może zostać.Porównywałem zdjęcia z początku budowy i wychodzi na to ,że przerwa w dachu jest w miejscu gdzie są szczeliny dylatacyjne(?).
Wie ktoś coś na ten temat ?
Niby to taka drobnostka ale dach będzie przeciekał i niezbyt ładnie to wygląda.
|
Dlaczego ma przeciekać?
Tam już jest pokrycie dachu na całej powierzchni dachu oprócz tej szczeliny?