Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
3173
06.03.2010, 15:23
Wątpię żeby nowszy do FM 08 był...A ten nie taki stary bo z 09.09
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha