Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6305
Stary 06.03.2010, 15:17
Ładnie Jaga gra ale jak na złość nie ma na moich bukach kursów live
I już by kasa była:/
Maxior napisał(a):Wyświetl post
możesz wpłacic sobie na bet365 tam jest dużo meczy zawsze
Tydzień temu właśnie wypłaciłem kasę z bet 365.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 06.03.2010 o godz. 15:27.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując