|
jestem mocno wkurzony po tyche meczach dwoch!!;/ ale nie bede jechal ani po trenerze ani po zawodnikach! Skorza juz pokazal ze umie trenowac, przygotowac zespol, moim zdaniem wina lezy w tym ze niektorzy zawodnichy sie juz wypalili! szczegolnie Pawel Brozek! potrzeba transferow ale nie ma pieniedzy! faktem natomiast jest ze mamy zawodnikow o klase lepszych niz arka i ten mecz powinnismy bezproblemowo wygrac!
|