Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22095
Stary 06.03.2010, 15:03
Jeśli idziemy już tym krokiem, że bierzemy piłkarzy z kartą na ręku to ja się pytam czemu nie wrócił Franek? Jak tak teraz oglądam mecz Śląsk-Jaga, to Franek pokazuje się wiele lepiej niż nasi obecni ''napastnicy'', niestety takiej skuteczności, instynktu, techniki Paweł Brożek nie będzie miał, bo tego już się nie da wytrenować.
Odpowiedz cytując