Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4662
Stary 06.03.2010, 14:27
Skorza zarabia 45 tysiecy zlotych 70 tysiecy mial dostac jesli podpisalby nowa umowe na kolejne 3 sezony. I tak te kwoty na niewiele pozwalaja by sprowadzic znanego dobrego trenera z zachodu i dodatkowo oplacic jeszcze jego watahe czyli sztab szkoleniowy. W 2 mln euro bysmy sie nie zamkneli. Jedynie zostaja trenerzy na dorobku ktorzy dopiero zaczynaja kariere trenerska.

eye63, moim zdaniem teraz moze byc juz tylko lepiej a nie gorzej.