|
Skorza zarabia 45 tysiecy zlotych 70 tysiecy mial dostac jesli podpisalby nowa umowe na kolejne 3 sezony. I tak te kwoty na niewiele pozwalaja by sprowadzic znanego dobrego trenera z zachodu i dodatkowo oplacic jeszcze jego watahe czyli sztab szkoleniowy. W 2 mln euro bysmy sie nie zamkneli. Jedynie zostaja trenerzy na dorobku ktorzy dopiero zaczynaja kariere trenerska.
eye63, moim zdaniem teraz moze byc juz tylko lepiej a nie gorzej.
|